Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Kategori
Tillverkare

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Acer UWA3
Acer UWA3 - Network adapter - USB - 802.11b, 802.11g, 802.11n - white MC.JG811.00E 1 370:-
Actiontec ScreenBeam USB Transmitter 2
Actiontec ScreenBeam USB Transmitter 2 - Network media streaming adapter - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac 0948-0112-000 1 310:-
Alcatel
Alcatel-Lucent - Rack mounting kit - for Alcatel Rack 1 3EH08125AA 5 183:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P24
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P24 - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (380 W) OS6350-P24-EU 1 10 916:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P48
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P48 - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (780 W) OS6350-P48-EU 1 18 933:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP1101
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1101 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power OAW-AP1101-RW 1 2 447:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP207
Alcatel-Lucent OmniAccess AP207 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP207 2 2 928:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1221-RW 13 5 553:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1231-RW 6 10 004:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1251
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1251 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1251-RW 5 5 789:-
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S - Switch - L3 - Managed - 22 x Gigabit SFP + 2 x 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x combo Gigabit SFP OS6450-U24S-EU 1 5 230:-
Allied Telesis
Allied Telesis - Network device mounting kit - ceiling mountable, wall mountable AT-BRKT-J26 10 567:-
Allied Telesis - Rack mounting kit - for AT x210-9GT AT-RKMT-J05 13 392:-
Allied Telesis AT AR2010V
Allied Telesis AT AR2010V - Security appliance - GigE AT-AR2010V-50 11 3 548:-
Allied Telesis AT AR2050V
Allied Telesis AT AR2050V - Security appliance - GigE AT-AR2050V-50 10 3 624:-
Allied Telesis AT AR3050S
Allied Telesis AT AR3050S - Firewall - GigE AT-AR3050S-50 2 4 233:-
Allied Telesis AT DMC100
Allied Telesis AT DMC100 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/SC-50 17 1 003:-
Allied Telesis AT DMC100 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/SC 22 1 263:-
Allied Telesis AT DMC1000
Allied Telesis AT DMC1000 - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / LC multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/L... 15 1 521:-
Allied Telesis AT DMC1000/ST
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/S... 22 1 521:-
Allied Telesis AT FS202
Allied Telesis AT FS202 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - TAA Compliant AT-FS202-60 29 894:-
Allied Telesis AT FS232
Allied Telesis AT FS232 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km AT-FS232-60 8 1 744:-
Allied Telesis AT FS232/1
Allied Telesis AT FS232/1 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - up to 15 km AT-FS232/1-60 2 2 883:-
Allied Telesis AT FS708/POE
Allied Telesis AT FS708/POE - Switch - unmanaged - 8 x 10/100 + 1 x SFP - desktop - PoE AT-FS708/POE-50 10 986:-
Allied Telesis AT FS710/5
Allied Telesis AT FS710/5 - Switch - unmanaged - 5 x 10/100 - desktop, wall-mountable AT-FS710/5-50 5 403:-
Allied Telesis AT FS710/5E
Allied Telesis AT FS710/5E - Switch - unmanaged - 5 x 10/100 - desktop, wall-mountable AT-FS710/5E-60 25 370:-
Allied Telesis AT FS724L
Allied Telesis AT FS724L - Switch - 24 x 10/100 - desktop AT-FS724L-50 23 613:-
Allied Telesis AT FS750/20 WebSmart
Allied Telesis AT FS750/20 WebSmart - Switch - smart - 16 x 10/100 + 2 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - desktop, rack-mountable AT-FS750/20-50 14 944:-
Allied Telesis AT FS750/28 WebSmart
Allied Telesis AT FS750/28 WebSmart - Switch - smart - 24 x 10/100 + 2 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - desktop, rack-mountable AT-FS750/28-50 12 1 268:-
Allied Telesis AT FS750/28PS WebSmart
Allied Telesis AT FS750/28PS WebSmart - Switch - Managed - 20 x 10/100 (PoE) + 2 x combo Gigabit SFP + 2 x 10/100/1000 + 4 x 10/100 (PoE+) - desktop, rack-mountable, wall-mountable - PoE+ (193 W) AT-FS750/28P... 11 3 194:-