Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Cisco
Cisco - QSFP+ transceiver module - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO - up to 100 m - 840-860 nm - for Mellanox ConnectX-5; Network Convergence System 50XX, 55XX; Nexus 36180, 92XXX, 93XX QSFP-100G-SR... 3 Logga in    
Cisco - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-BiDi - LC multi-mode - up to 150 m - 832-918 nm - for P/N: N6K-C6004-M12Q=, N7K-F312FQ-25=, N9K-C9396PX, N9K-X9636PQ, N9K-X9636PQ-RF QSFP-40G-SR-BD= 100+ Logga in    
Cisco - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC single-mode - up to 10 km - 1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm - for ASR 9001, 9006, 9006 with PEM Version 2, 9010, 9010 with PEM Version 2 QSFP-40G-LR4= 14 Logga in    
Cisco - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO multi-mode - up to 150 m - 850 nm - for Cisco 1-port 40, 2-port 40; Nexus 2248PQ 10, 3016, 3064, 6001, 93108, 93180, 9336, 9372 QSFP-40G-SR4= 1 Logga in    
Cisco - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN, 100 Gigabit Ethernet - 40GBASE-BiDi, 100GBASE-BiDi - LC multi-mode - up to 100 m - for Mellanox ConnectX-5 Ex EN QSFP-40/100-... 100+ Logga in    
Cisco - QSFP+ transceiver module - FCoE, 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR - LC multi-mode - up to 400 m - 850 nm - for P/N: C9400-SUP-1XL-Y=, C9500-24Y4C-EDU, C9500-32C-E=, C9500-32C-EDU, C9500-32QC-EDU QSFP-40G-CSR-S= 2 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-FE-100BX... 3 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1550 nm - for Catalyst 3560, 65XX; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-FE-100BX... 18 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100FX= 4 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G GLC-GE-100FX= 4 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-FE-100FX... 21 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560, 65XX; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-FE-100LX... 1 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 2Gb Fibre Channel, 4Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel - CWDM - LC single-mode - up to 40 km - 1550 nm - for MDS 9710 DS-CWDM8G1550= 1 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 2Gb Fibre Channel, 4Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel - CWDM - LC single-mode - up to 40 km - 1610 nm - for MDS 9710 DS-CWDM8G1610= 1 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - fibre optic - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: DS-X9112, DS-X9112=, DS-X9124, DS-X9124=, DS-X9148, DS-X9148=  - Refurb DS-SFP-FC4G-... 54 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-U - up to 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm - for Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93180, 9372  - Refurb GLC-BX-U-REF 20 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LH - LC - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-LH-SM-REF 2 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; 250 Series; Catalyst 29XX, 3650, ESS9300; ME 3600; UCS 62XX GLC-LH-SMD= 27 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 4451; Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93180, 93XX; UCS 62XX  - Refurb GLC-LH-SMD-REF 1 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-SX-MM-REF 100+ Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 1 km - 850 nm - for Cisco 38XX; Catalyst 3560, ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93XX, 93XXX  - Refurb GLC-SX-MMD-REF 14 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118; Nexus 93108, 93180, 9372  - Refurb SFP-GE-T-REF 13 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for Cisco 5508; Catalyst 3560, ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93XX, 93XXX  - Refurb GLC-T-REF 3 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst ESS9300, Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372 SFP-10G-SR= 3 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 400 m - 850 nm - for Nexus 93180YC-FX DS-SFP-FC16G... 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (LW) - fibre optic - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director  - Refurb DS-SFP-FC8G-... 4 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director  - Refurb DS-SFP-FC8G-... 1 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director DS-SFP-FC8G-SW= 30 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director  - Refurb DS-SFP-FC8G-... 1 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - for Nexus 2224TP, 2232PP 10GE, 2232TM, 2248TP, 2248TP-E, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E  - Refurb FET-10G-REF 100+ Logga in