Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Cisco
Cisco - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-BiDi - LC multi-mode - up to 150 m - 832-918 nm - for P/N: N6K-C6004-M12Q=, N7K-F312FQ-25=, N9K-C9396PX, N9K-X9636PQ, N9K-X9636PQ-RF QSFP-40G-SR-BD= 1 Logga in    
Cisco - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO multi-mode - up to 150 m - 850 nm - for ASR 9000 Series; Nexus 2248PQ 10, 3016, 3064, 6001, 93108, 93180, 9336, 9372 QSFP-40G-SR4= 32 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-FE-100BX... 1 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100FX= 11 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G GLC-GE-100FX= 100+ Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - fibre optic - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: DS-X9112, DS-X9112=, DS-X9124, DS-X9124=, DS-X9148, DS-X9148=  - Refurb DS-SFP-FC4G-... 10 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-U - up to 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm - for Catalyst 3750; Catalyst Compact 2960; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93180, 9372  - Refurb GLC-BX-U-REF 4 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LH - LC - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst Compact 2960; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-LH-SM-REF 9 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; 250 Series; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; UCS 62XX GLC-LH-SMD= 100+ Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - 850 nm  - Bulk ONS-SI-GE-SX-NB 2 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst Compact 2960; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-SX-MM-REF 1 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Cisco 20; Integrated Services Router 11XX; Nexus 7700 F3-Series, 93XX, 93XXX  - New Retail GLC-TE 2 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm SFP-10G-LR-S= 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for 250 Series; Catalyst Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 93XX; UCS C4200  - Bulk SFP-10G-LR-NB 1 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for 250 Series; Nexus 22XX, 30XX, 31XX, 3548, 93180, 93XX; ONE Nexus 55XX; UCS 62XX, C4200  - Refurb SFP-10G-LR-S... 1 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372 SFP-10G-LR= 42 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - up to 300 m - 1310 nm - for Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E SFP-10G-LRM= 26 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372 SFP-10G-SR= 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 850 nm SFP-10G-SR-S= 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director DS-SFP-FC8G-SW= 18 Logga in    
Cisco - SFP28 transceiver module - 10 GigE, 25 Gigabit LAN - 10GBase-CSR, 25GBase-CSR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 840-860 nm - for Nexus 93180YC-FX SFP-10/25G-C... 100+ Logga in    
Cisco - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC multi-mode - up to 100 m - 850 nm - for Nexus 93180YC-FX, 93240YC-FX2, 9348GC-FXP, X97160YC-EX SFP-25G-SR-S= 4 Logga in    
Cisco - XENPAK transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SC - up to 10 km - 1310 nm - for P/N: 4-10GE, 4-10GE=, 8-10GBE, 8-10GBE=, 8-10GBE-RF, WS-SUP32-10GE-3B, WS-SUP32-10GE-3B-RF  - Refurb XENPAK-10GB-... 10 Logga in    
Cisco 10GBASE XENPAK
Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for P/N: 4-10GE, 4-10GE=, 8-10GBE, 8-10GBE=, 8-10GBE-RF, WS-SUP32-10GE-3B, WS-SUP32-10GE-3B-RF  - Refurb XENPAK-10GB-... 89 Logga in    
Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LX4 - SC multi-mode - up to 300 m - 1310 nm - for P/N: WS-SUP32-10GE-3B, WS-SUP32-10GE-3B=, WS-SUP32-10GE-3B-RF, WS-X6704-10GE-RF  - Refurb XENPAK-10GB-... 1 Logga in    
Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: WS-SUP32-10GE-3B, WS-SUP32-10GE-3B=, WS-SUP32-10GE-3B-RF, WS-X6704-10GE-RF  - Refurb XENPAK-10GB-... 2 Logga in    
Cisco Rugged SFP
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC single-mode - 1310 nm - for Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card GLC-LX-SM-RGD= 2 Logga in    
Cisco S-Class
Cisco S-Class - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MTP/MPO multi-mode - up to 150 m - 840-860 nm - for Nexus 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E  - New Retail QSFP-40G-SR4-S 25 Logga in    
Cisco Small Business MGBT1
Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for 250 Series; Small Business SF110, SF112, SF350, SF352, SG110, SG250, SG300, SG350, SG355  - New Retail MGBT1 60 Logga in    
Cisco X2
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10  - Refurb X2-10GB-LR-REF 3 Logga in