Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Fibre Channel - 100Base-SX - RJ-45 - for BLc3000 Enclosure; BLc7000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure  - New Retail 378929-B21 5 Logga in    
HP
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - for 4Gb SAN Switch; HPE 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000  - Refurb A7446B-REF 32 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - for SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node; Virtual Connect Flex-10 455886-B21 4 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Refurb 455883-B21-REF 21 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Spares 455883-B21-NS 100+ Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - LC - for HPE SN6000; StoreFabric SN3600, SN6500, SN6600B 32, SN6650, SN8600B 4-slot  - New Retail QK724A 70 Logga in    
HP B-Series
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - for Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; HPE 8/24, 8/8; StoreFabric SN4000, SN6500, SN8600B 4-slot  - HP Renew Silver AJ716BR 14 Logga in    
HP X120
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - New Retail JD119B 15 Logga in    
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC - for HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 12902  - New Retail JD118B 15 Logga in    
HP X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - New Retail JD094B 50 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - New Retail JD092B 47 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - remarketed  - HP Renew Silver JD092BR 4 Logga in    
HPE
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32; BLc3000 Enclosure; StoreFabric 8/24 8Gb  - HP Renew Silver AJ715AR 3 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-U - LC single-mode - up to 10 km - for HPE E3500; OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2530, 2615, 2915, 2930F 24, 2930F 48, 5406  - New Retail J9143B 1 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - remarketed - for HPE 1700, 1810, 2810, 2910, 3500, 6200, 6600, Switch XL 10/100/1000, V1400 J4859CR 23 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - for HP 10; HPE 6120; BLc3000 Enclosure; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Spares 453151-B21-NS 1 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - for SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node; Virtual Connect Flex-10  - Spares 455886-B21-NS 3 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - for HP 10Gb, NC522SFP, NC524SFP; HPE 6120XG; Virtual Connect Flex-10  - Bulk 455889-B21-B 3 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/UPC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for HPE 6120, 6600; ProLiant DL360p Gen8; HPE Aruba 2930F 24, 2930F 48, 5406 J9150AR 3 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - up to 30 m  - Bulk 813874-B21-NB 1 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - for StoreFabric SN6610C C8S72A 24 Logga in    
HPE X111
HPE X111 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC - for HPE 2810, 6600, E3500; OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406  - Approved Selection ONE J9054C-A1 16 Logga in    
HPE X120
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - Refurb JD119B-REF 2 Logga in    
HPE X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC - remarketed - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902 JD094BR 4 Logga in    
Intel
Intel - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z2 G4, Z220, Z230, Z420, Z620, Z820  - Demo D1 C3N53AA-D1 6 Logga in    
Övriga produkter
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HPE 1700, 20p 10/100/1000, 2810, 3500, 42XX, 6200, 93XX, Switch XL 10/100/1000, V1400  - Refurb J4858B-REF 1 Logga in