Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
HP
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - for 4Gb SAN Switch; HPE 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000  - Refurb A7446B-REF 32 608:-
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 8Gb, SN6000; StorageWorks 8/20q, 8Gb, MPX200, SN6000  - Refurb AJ718A-REF 20 226:-
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 8Gb, SN6000; StorageWorks 8/20q, 8Gb, MPX200, SN6000  - Bulk AJ718A-NB 2 453:-
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7; SimpliVity 380 Gen9  - Spares 455883-B21-NS 46 5 279:-
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7; SimpliVity 380 Gen9  - Refurb 455883-B21-REF 2 608:-
HPE
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel (SW) - remarketed - for 4Gb SAN Switch; StorageWorks SAN Switch 4/64; StorageWorks Enterprise Virtual Array 4000  - HP Renew Silver A7446BR 2 350:-
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel (SW) - remarketed - for 8Gb Virtual Connect Fibre Channel Module; HPE 1606; StorageWorks 2408, 8/8  - HP Renew Silver AJ715AR 3 866:-
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HPE 1700, 2610, 6120, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406 J4858C 34 1 732:-
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HPE 1700, Switch 1800-24, Switch 26XX, Switch 3400cl-24, Switch 3400cl-48, V1400  - Refurb J4858A-REF 6 309:-
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/UPC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Aruba 2930F 24, 2930F 48, 5406; HP SFP+ zl Module Rack Shippable; HPE 6120, 6600, SFP+ zl J9151AR 11 3 071:-
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - for HP 10Gb, NC522SFP, NC524SFP; HPE 6120XG; Virtual Connect Flex-10  - Bulk 455889-B21-B 3 876:-
HPE X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908 JD094BR 3 3 348:-