Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
HP
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - for 4Gb SAN Switch; HPE 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000  - Refurb A7446B-REF 25 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 8Gb, SN6000; StorageWorks 8/20q, 8Gb, MPX200, SN6000  - Refurb AJ718A-REF 13 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HPE 1700, 2610, 6120, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406  - Refurb J4858C-REF 26 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC multi-mode - up to 220 m - 1310 nm - for HP SFP+ zl Module Rack Shippable; HPE 6120, 6600, SFP+ zl; HPE Aruba 5406  - Refurb J9152A-REF 4 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Refurb 455883-B21-REF 16 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Spares 455883-B21-NS 100+ Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - remarketed (pack of 4) - for Modular Smart Array 2040, 2040 10Gb  - HP Renew Silver C8R23AR 2 Logga in    
HPE - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SC/UPC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for HPE 6410, Switch 2900-24, Switch 2900-48; HPE Aruba 5406, Switch 5400zl 4p  - Refurb J8436A-REF 6 Logga in    
HP B-Series
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 1606, 8/24, 8/8, SN6000, SN8000B 32; BLc3000 Enclosure; StoreFabric 8/24 8Gb  - Refurb AJ716A-REF 6 Logga in    
HP X120
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - Bulk JD119B-NB 1 Logga in    
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC - for HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 12902  - Bulk JD118B-NB 1 Logga in    
HP X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - remarketed  - HP Renew Silver JD092BR 13 Logga in    
HP X142
HPE X142 - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC single-mode - for HPE Aruba 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 8325-32C, 8325-48Y8C JH232A 1 Logga in    
HPE
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32; BLc3000 Enclosure; StoreFabric 8/24 8Gb  - HP Renew Silver AJ715AR 3 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-U - LC single-mode - up to 10 km - for HPE E3500; OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2530, 2615, 2915, 2930F 24, 2930F 48, 5406  - New Retail J9143B 1 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - remarketed - for HPE 1700, 1810, 2810, 2910, 3500, 6200, 6600, Switch XL 10/100/1000, V1400  - HP Renew Silver J4859CR 19 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - for HP 10; HPE 6120; BLc3000 Enclosure; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Spares 453151-B21-NS 5 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - for HP 10Gb, NC522SFP, NC524SFP; HPE 6120XG; Virtual Connect Flex-10  - Bulk 455889-B21-B 3 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - for StoreFabric SN6610C, SN6620C 24-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch C8S72A 24 Logga in    
HPE B-Series
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - for Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; HPE 8/24, 8/8; StoreFabric SN4000, SN6500, SN8600B 4-slot  - Refurb AJ716B-REF 6 Logga in    
HPE X111
HPE X111 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC - for HPE 2810, 6600, E3500; OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406  - Approved Selection ONE J9054C-A1 2 Logga in    
HPE X120
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - remarketed  - HP Renew Silver JD119BR 5 Logga in    
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC - for HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 12902  - Refurb JD118B-REF 1 Logga in    
HPE X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-ER - LC - up to 40 km - for HP A5800; HPE 12504, 5120, 5500, 5800, 59XX, 75XX, A5800; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - Bulk JG234A-NB 3 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - Bulk JD094B-NB 2 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC - remarketed - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - HP Renew Silver JD094BR 18 Logga in    
Intel
Intel - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z2 G4, Z220, Z230, Z420, Z620, Z820  - Demo D1 C3N53AA-D1 2 Logga in    
Övriga produkter
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HPE 1700, 20p 10/100/1000, 2810, 3500, 42XX, 6200, 93XX, Switch XL 10/100/1000, V1400  - Refurb J4858B-REF 5 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Bulk 455883-B21-NB 10 Logga in