Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Allied Telesis
Allied Telesis - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - up to 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm AT-SPBD10-13 4 Logga in    
Allied Telesis AT SPFX/15
Allied Telesis AT SPFX/15 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 15 km - 1310 nm - for AT 8000S/16, 8000S/24, 8000S/24POE, 8000S/48, 8000S/48POE AT-SPFX/15 43 Logga in    
Allied Telesis AT SPLX10
Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SPLX10 100+ Logga in    
Allied Telesis AT SPLX10/I
Allied Telesis AT SPLX10/I - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SPLX10/I 54 Logga in    
Allied Telesis AT SPLX40
Allied Telesis AT SPLX40 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 40 km - 1310 nm AT-SPLX40 3 Logga in    
Allied Telesis AT SPSX
Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX AT-SPSX 100+ Logga in    
Aruba
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for HPE 25XX; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J4859D 26 Logga in    
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - for HPE 25XX; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J4858D 100+ Logga in    
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - for HPE 25XX; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module  - HP Renew Silver J4858DR 5 Logga in    
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100FX= 2 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G GLC-GE-100FX= 9 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Fibre Channel - 100Base-SX - RJ-45 - for BLc3000 Enclosure; BLc7000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure  - New Retail 378929-B21 2 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; UCS 62XX GLC-LH-SMD= 100+ Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 4451; Catalyst 29XX; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93180, 93XX; UCS 62XX  - New Retail GLC-LH-SMD 99 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 1 km - 850 nm - for Cisco 38XX; Catalyst 3560; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93XX, 93XXX  - New Retail GLC-SX-MMD 98 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118; Nexus 93108, 93180, 9372  - Refurb SFP-GE-T-REF 7 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T / SFP (mini-GBIC) - for Aironet 1562D, 1562E, 1562I, 1562PS GLC-T-RGD= 7 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-ZX - LC/PC single-mode - up to 70 km - 1550 nm GLC-ZX-SMD= 1 Logga in    
Cisco Meraki
Cisco Meraki - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-TX - for Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420  - Bulk MA-SFP-1GB-T... 100+ Logga in    
Cisco Meraki - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-TX - for Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420  - Refurb MA-SFP-1GB-T... 11 Logga in    
Cisco Rugged SFP
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Aironet 1522; Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48 GLC-FE-100FX... 10 Logga in    
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for P/N: A901-6CZ-FT-A-RF, ASR-920-24SZ-IM-RF, IE-4010-16S12P, IE-4010-4S24P  - Refurb GLC-FE-100FX... 1 Logga in    
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for P/N: A901-6CZ-FT-A-RF, ASR-920-24SZ-IM-RF, IE-4010-16S12P, IE-4010-4S24P  - New Retail GLC-FE-100FX... 2 Logga in    
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC single-mode - 1310 nm - for Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card GLC-LX-SM-RGD= 100+ Logga in    
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 2010, 2520, 3270; Aironet 1522; Catalyst 2960; Industrial Ethernet 30XX; MWR 2941 GLC-SX-MM-RGD= 21 Logga in    
Cisco Small Business MGBT1
Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45  - New Retail MGBT1 100+ Logga in    
Dell
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Force10; Networking C7008; PowerConnect 70XX, 81XX; PowerEdge VRTX 407-10439 33 Logga in    
DIGITUS DN-81001
DIGITUS DN-81001 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 20 km - 1310 nm DN-81001 3 Logga in    
DIGITUS DN-81101
DIGITUS DN-81101 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm DN-81101 3 Logga in    
DIGITUS DN-81200
DIGITUS DN-81200 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 10 GigE - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm DN-81200 1 Logga in