Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Allied Telesis AT AT-SPLX10A
Allied Telesis AT AT-SPLX10A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - for AT FS980M/28, GS950/28, GS980M/52, GS980MX/28, GS980MX/52, IE210, IE340, X230, X510, X530 AT-SPLX10A 38 Logga in    
Allied Telesis AT SPEX
Allied Telesis AT SPEX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-EX - LC multi-mode - up to 2 km AT-SPEX 1 Logga in    
Allied Telesis AT SPFX/15
Allied Telesis AT SPFX/15 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 15 km - 1310 nm - for AT 8000S/16, 8000S/24, 8000S/24POE, 8000S/48, 8000S/48POE AT-SPFX/15 7 Logga in    
Allied Telesis AT SPFXBD-LC-13
Allied Telesis AT SPFXBD-LC-13 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm AT-SPFXBD-LC-13 4 Logga in    
Aruba
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - for OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX  - New Retail J4858D 100+ Logga in    
AXIS
AXIS - SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC 5801-811 3 Logga in    
AXIS T8613
AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 5801-821 2 Logga in    
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-FE-100BX... 4 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1550 nm - for Catalyst 3560, 65XX; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-FE-100BX... 18 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-GE-100FX... 2 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-FE-100FX... 23 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560, 65XX; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-FE-100LX... 1 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - fibre optic - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: DS-X9112, DS-X9112=, DS-X9124, DS-X9124=, DS-X9148, DS-X9148=  - Refurb DS-SFP-FC4G-... 54 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-D - up to 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - for Catalyst 3850, ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93180, 9372  - Refurb GLC-BX-D-REF 7 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; 250 Series; Catalyst 29XX, 3650, ESS9300; ME 3600; UCS 62XX GLC-LH-SMD= 27 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 4451; Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93180, 93XX; UCS 62XX  - Refurb GLC-LH-SMD-REF 5 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-SX-MM-REF 31 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118; Nexus 93108, 93180, 9372  - Refurb SFP-GE-T-REF 3 Logga in    
Cisco Meraki
Cisco Meraki - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX10 - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420  - Refurb MA-SFP-1GB-L... 100+ Logga in    
Cisco Meraki - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - up to 220 m - 850 nm - for Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420  - Bulk MA-SFP-1GB-S... 91 Logga in    
Cisco Meraki - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-TX - for Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420  - Refurb MA-SFP-1GB-T... 6 Logga in    
Cisco Meraki - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-TX - for Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420  - Refurb MA-SFP-1GB-T... 6 Logga in    
Dell
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - for Networking N3132, X1026, X1052; PowerEdge R440, R540, R740, R940, T440, T640 407-BBOS 3 Logga in    
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Force10; Networking C7008; PowerConnect 70XX, 81XX; PowerEdge VRTX 407-10439 27 Logga in    
Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - up to 10 km - 1310 nm - for Networking N1524, N1548, S3124, S3148; Networking N2128, N3024, N3048, N3132, X1026, X1052 407-BBOO 3 Logga in    
Extreme Networks
Extreme Networks Industrial Grade - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m 10070H 16 Logga in    
Extreme Networks Industrial Temperature
Extreme Networks Industrial Temperature - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX / LC multi-mode - up to 550 m 10051H 15 Logga in    
Finisar
Finisar - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Fibre Channel - fibre optic - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm  - Refurb FTRJ-8519-7D... 50 Logga in    
Finisar - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE, Fibre Channel - 1000Base-SX - LC - up to 500 m - 850 nm  - Refurb FTRJ-8519-7D... 2 Logga in    
HP
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - for 4Gb SAN Switch; HPE 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000  - Refurb A7446B-REF 22 Logga in