Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Allied Telesis AT SP10LR
Allied Telesis AT SP10LR - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SP10LR 31 5 485:-
Allied Telesis AT SP10SR
Allied Telesis AT SP10SR - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm AT-SP10SR 100+ 1 479:-
Aruba
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - up to 10 km - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J9151D 19 3 192:-
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - SFP+ / LC multi-mode - up to 220 m - for HPE Aruba 2530, 2920, 3800, 3810M 16, 3810M 24, 3810M 40, 3810M 48, MACsec Advanced Module J9152D 4 4 478:-
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J9150D 75 2 208:-
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module J9150DR 15 2 166:-
Brocade
Brocade - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - for BladeCenter E 8677, H 8852, HT 8740, HT 8750 44X1962 4 1 864:-
Brocade - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for Brocade 300, 5100, 5300, 65XX, 7800, DCX Backbone, DCX-4S, Encryption SAN Switch; VDX 6730 XBR-000163 6 2 067:-
Cisco
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-BX-D - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1330 (TX) / 1270 (RX) nm - for ASR 9001 SFP-10G-BXD-I= 11 33 214:-
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-ER - LC/PC single-mode - up to 40 km - 1550 nm - for P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E= SFP-10G-ER= 36 64 355:-
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm SFP-10G-LR-S= 45 8 835:-
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 SFP-10G-LR= 100+ 16 385:-
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - up to 300 m - 1310 nm - for P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E= SFP-10G-LRM= 73 4 859:-
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC single-mode - up to 300 m  - Refurb ONS-SC+-10G-... 2 1 232:-
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 SFP-10G-SR= 100+ 4 396:-
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010  - Refurb SFP-10G-SR-REF 100+ 154:-
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 850 nm SFP-10G-SR-S= 100+ 3 078:-
Cisco - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 400 m - 850 nm - for P/N: DS-X9448-768K9= DS-SFP-FC16G... 32 1 257:-
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director DS-SFP-FC8G-SW= 3 984:-
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director  - Refurb DS-SFP-FC8G-... 23 123:-
Cisco - SFP+ transceiver module - for Nexus 2224TP, 2232PP 10GE, 2232TM, 2248TP, 2248TP-E  - Refurb FET-10G-REF 100+ 61:-
Cisco - SFP+ transceiver module - for Nexus 2224TP, 2232PP 10GE, 2232TM, 2248TP, 2248TP-E  - Bulk FET-10G-NB 1 287:-
Dell
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - for Force10; Force10 ExaScale E-Series; Force10 TeraScale E-Series; Networking C7004, C7008 407-10941 1 4 426:-
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - up to 10 km - 1310 nm - for EMC PowerEdge R440, R540, R740; Networking N2048, N4032, X1008, X1018, X1026, X1052, X4012 407-BBOP 6 4 539:-
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC multi-mode - up to 220 m - 1310 nm - for Networking N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064; PowerConnect 55XX, 62XX, 70XX 407-BBON 4 3 226:-
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - 850 nm - for EMC PowerEdge T440, T640; Networking X1008, X1052, X4012; PowerEdge FX2, T130, T330, T630 407-BBOU 16 1 721:-
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel - 10GBase-SR - 2 ports - LC - up to 500 m - for EMC PowerEdge R440, R540, R740; PowerEdge R220, R230, R420, R430, R930, T130, T330, VRTX 407-BBOK 26 1 787:-
Dell - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel - 2 ports 407-BBOL 4 1 467:-
D-Link DEM 432XT
D-Link DEM 432XT - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - up to 10 km - for D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12 DEM-432XT 4 4 204:-
Finisar FTLX1471D3BCL
Finisar FTLX1471D3BCL - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-LW - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm  - Refurb FTLX1471D3BC... 100+ 123:-