Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Allied Telesis AT AT-SP10T
Allied Telesis AT AT-SP10T - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - up to 20 m AT-SP10T 1 Logga in    
Allied Telesis AT SP10SR
Allied Telesis AT SP10SR - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm AT-SP10SR 100+ Logga in    
Allied Telesis AT SP10SR/I
Allied Telesis AT SP10SR/I - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm AT-SP10SR/I 20 Logga in    
Aruba
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - up to 10 km - for HPE Aruba 8325-48Y8C J9151E 46 Logga in    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module J9150DR 6 Logga in    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module  - New Retail J9150D 69 Logga in    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module  - Spares J9150D-NS 100+ Logga in    
Brocade
Brocade - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (LW) - Fibre Channel - up to 10 km 00MY768 4 Logga in    
Brocade - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for Brocade 300, 5100, 5300, 65XX, 7800, DCX Backbone, DCX-4S, Encryption SAN Switch; VDX 6730 XBR-000163 11 Logga in    
Cisco
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm SFP-10G-LR-S= 17 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372 SFP-10G-LR= 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372  - New Retail SFP-10G-LR 80 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - up to 300 m - 1310 nm - for Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E SFP-10G-LRM= 6 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - up to 300 m - 1310 nm - for Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E  - Approved Selection ONE SFP-10G-LRM-A1 47 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC single-mode - up to 300 m  - Refurb ONS-SC+-10G-... 70 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372 SFP-10G-SR= 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372  - Refurb SFP-10G-SR-REF 52 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 850 nm SFP-10G-SR-S= 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 850 nm - for Nexus 22XX, 30XX, 31XX, 3548, 93180, 93XX; ONE Nexus 55XX; UCS 62XX  - New Retail SFP-10G-SR-S 36 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director DS-SFP-FC8G-SW= 49 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director  - Refurb DS-SFP-FC8G-... 21 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - for Nexus 2224TP, 2232PP 10GE, 2232TM, 2248TP, 2248TP-E, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E  - Bulk FET-10G-NB 1 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - for Nexus 2224TP, 2232PP 10GE, 2232TM, 2248TP, 2248TP-E, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E  - Refurb FET-10G-REF 100+ Logga in    
Dell
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - up to 10 km - 1310 nm 407-BBOP 10 Logga in    
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - 850 nm 407-BBOU 14 Logga in    
D-Link DEM 432XT
D-Link DEM 432XT - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - up to 10 km - for D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12 DEM-432XT 3 Logga in    
Extreme Networks
Extreme Networks - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm 10302 47 Logga in    
Extreme Networks - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm 10301 100+ Logga in    
Extreme Networks - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Enterasys B-Series B5; C-Series C5; S-Series S150, S155 10GB-SR-SFPP 10 Logga in    
Finisar FTLX1471D3BCL
Finisar FTLX1471D3BCL - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-LW - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm  - Refurb FTLX1471D3BC... 100+ Logga in