Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Allied Telesis AT AT-SP10T
Allied Telesis AT AT-SP10T - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - up to 20 m AT-SP10T 6 Logga in    
Allied Telesis AT-SP10LRA/I
Allied Telesis AT-SP10LRA/I - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SP10LRA/I 24 Logga in    
Brocade
Brocade - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - LC  - Refurb 57-1000012-0... 24 Logga in    
Brocade - SFP+ transceiver module - Fibre Channel - for Flex System Enterprise Chassis 8721  - New Retail 88Y6416 7 Logga in    
Cisco
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm SFP-10G-LR-S= 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - up to 300 m - 1310 nm - for Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E SFP-10G-LRM= 20 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst ESS9300, Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372 SFP-10G-SR= 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 850 nm SFP-10G-SR-S= 3 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (LW) - fibre optic - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director  - Refurb DS-SFP-FC8G-... 4 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - for Nexus 2224TP, 2232PP 10GE, 2232TM, 2248TP, 2248TP-E, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E  - Refurb FET-10G-REF 19 Logga in    
Cisco Meraki
Cisco Meraki - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - up to 220 m - for Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420  - Bulk MA-SFP-10GB-... 100+ Logga in    
Dell
Dell - Kit - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - 850 nm - for Networking N2128, N3024, N3048, N3132, X1052; PowerEdge R440, R540, R640, R740, T440, T640 407-BBOU 2 Logga in    
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC multi-mode - up to 220 m - 1310 nm - for Force10; Networking C1048, C7004, C7008, C9010, N2048, N4032, S3048; Networking S4048 407-BBON 2 Logga in    
Dell EMC PowerEdge
Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm - for PowerEdge C4140; PowerEdge C6525, R6515, R6525, R7515, R7525; PowerVault ME4024, ME4084 407-BCBN 1 Logga in    
Dell SonicWALL
SonicWall - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR 01-SSC-9786 6 Logga in    
D-Link DEM 431XT
D-Link DEM 431XT - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - for D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12 DEM-431XT 2 Logga in    
D-Link DEM 432XT
D-Link DEM 432XT - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - up to 10 km - for D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12 DEM-432XT 1 Logga in    
Extreme Networks
Extreme Networks - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm 10301 24 Logga in    
HP
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for Apollo 4200 Gen10; ProLiant e910t 2U, XL170r Gen10, XL450 Gen10; SimpliVity 380 Gen10  - Spares 455883-B21-NS 71 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (LW) - Fibre Channel - up to 10 km - for HPE SN6000; StoreFabric SN3600, SN6500, SN6600B 32, SN6650, SN8600B 4-slot  - New Retail QK725A 2 Logga in    
HP B-Series
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 1606, 8/24, 8/8, SN6000, SN8000B 32; BLc3000 Enclosure; StoreFabric 8/24 8Gb  - Refurb AJ716A-REF 5 Logga in    
HPE Aruba Cat6A
HPE Aruba Cat6A - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - up to 30 m - for HPE Aruba 8320, 8325-48Y8C, MACsec Advanced Module JL563A 4 Logga in    
HPE X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-ER - LC - up to 40 km - for HP A5800; HPE 12504, 5120, 5500, 5800, 59XX, 75XX, A5800; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - HP Renew Silver JG234AR 1 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC - remarketed - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - HP Renew Silver JD094BR 11 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - Refurb JD092B-REF 16 Logga in    
IBM BNT
Lenovo BNT - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - for ThinkAgile HX2320 Appliance; ThinkSystem NE2580; ThinkSystem SR645; SR665 46C3447 18 Logga in    
Intel
Intel - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z2 G4, Z2 G5, Z2 G8, Z220, Z230, Z420, Z620, Z820  - Renew Gold C3N53AAR_G 29 Logga in    
Intel Ethernet SFP+ LR Optics
Intel Ethernet SFP+ LR Optics - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 1000Base-LX, 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Ethernet Converged Network Adapter X520, X710; Ethernet Server Adapter X520 E10GSFPLR 70 Logga in    
Intel Ethernet SFP+ SR Optics
Intel Ethernet SFP+ SR Optics - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 1000Base-SX, 10GBase-SR - 850 nm - for Ethernet Converged Network Adapter X520, X710; Ethernet Server Adapter X520 E10GSFPSR 100+ Logga in    
Lenovo
Lenovo - SFP+ transceiver module - 10 GigE, 16Gb Fibre Channel, iSCSI - for ThinkSystem DE4000F; DE4000H Hybrid; DE6000F; DE6000H Hybrid 4M17A13527 8 Logga in