Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Cisco OneX Converter Module
Cisco OneX Converter Module - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-X - for Catalyst 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3750E-24, 3750E-48 CVR-X2-SFP10G= 2 Logga in    
Cisco X2
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-CX4 - 4 x InfiniBand (SFF-8470) - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10  - Refurb X2-10GB-CX4-REF 6 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-CX4 - 4 x InfiniBand (SFF-8470) - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10  - Bulk X2-10GB-CX4-NB 96 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - SC multi-mode - up to 220 m - 1310 nm - for Catalyst 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48  - Refurb X2-10GB-LRM-REF 2 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LX4 - SC multi-mode - up to 300 m - 1310 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10  - Refurb X2-10GB-LX4-REF 2 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LX4 - SC multi-mode - up to 300 m - 1310 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10  - Bulk X2-10GB-LX4-NB 3 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LX4 - SC multi-mode - up to 300 m - 1310 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10  - New Retail X2-10GB-LX4 11 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10  - Bulk X2-10GB-SR-NB 1 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10  - Refurb X2-10GB-SR-REF 27 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10 X2-10GB-SR= 1 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10Gb Fibre Channel - fibre optic - SC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for P/N: DS-X9704, DS-X9704=  - Refurb DS-X2-FC10G-... 14 Logga in    
HP
HPE - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SC/UPC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for HPE 6410, Switch 2900-24, Switch 2900-48; HPE Aruba 5406, Switch 5400zl 4p  - Refurb J8436A-REF 6 Logga in