Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Brocade
Brocade - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for BigIron RX-16, RX-4, RX-8  - Refurb 10G-XFP-LR-REF 100+ Logga in    
Brocade - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for BigIron RX-16, RX-4, RX-8  - Refurb 10G-XFP-LR-REF 100+ Logga in    
Cisco
Cisco - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: NAM2204-SFP  - Bulk XFP-10GBASE-... 1 Logga in    
Cisco - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: 20X10GBE-WL-XFP, 76-ES+T-2TG, A900-IMA2Z, A9K-8T-E, ASR1000-2T+20X1GE, ASR1000-6TGE  - Refurb XFP-10G-MM-S... 2 Logga in    
Cisco Multirate
Cisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-ER, 10GBase-EW - LC single-mode - up to 40 km - OC-192/STM-64 - 1550 nm - for Cisco 1, CRS-1, CRS-3 20; Ethernet Services Plus Transport Line Card  - New Retail XFP10GER-192... 3 Logga in    
Cisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-ER, 10GBase-EW - LC single-mode - up to 40 km - OC-192/STM-64 - 1550 nm - for P/N: 76-ES+T-4TG, 76-ES+XC-20G3CXL, ASR1000-2T+20X1GE, ASR1000-6TGE, ME-3600X-24CX-M  - Refurb XFP-10GER-19... 20 Logga in    
Juniper Networks
Juniper Networks - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - for M-series M120  - Refurb XFP-10G-L-OC... 14 Logga in