Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Allied Telesis
Allied Telesis - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - up to 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm AT-SPBD10-13 2 Logga in    
Allied Telesis - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - up to 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm AT-SPBD10-14 2 Logga in    
Allied Telesis AT AT-SPLX10A
Allied Telesis AT AT-SPLX10A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - for AT FS980M/28, GS950/28, GS980M/52, GS980MX/28, GS980MX/52, IE210, IE340, X230, X510, X530 AT-SPLX10A 66 Logga in    
Allied Telesis AT DMC1000
Allied Telesis AT DMC1000 - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/S... 4 Logga in    
Allied Telesis AT MC102XL
Allied Telesis AT MC102XL - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - SC multi-mode / RJ-45 - up to 2 km - 1310 nm AT-MC102XL-60 100+ Logga in    
Allied Telesis AT MCR12
Allied Telesis AT MCR12 - Modular expansion base AT-MCR12-50 2 Logga in    
Allied Telesis AT MMC200/LC
Allied Telesis AT MMC200/LC - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-MMC200/LC-60 5 Logga in    
Allied Telesis AT MMC200/LC - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - TAA Compliant AT-MMC200/LC... 13 Logga in    
Allied Telesis AT MMC200/SC
Allied Telesis AT MMC200/SC - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - TAA Compliant AT-MMC200/SC... 10 Logga in    
Allied Telesis AT MMC2000LX/LC
Allied Telesis AT MMC2000LX/LC - Fibre media converter - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-LC - RJ-45 / LC/LX single-mode - up to 20 km - 1310 nm - TAA Compliant AT-MMC2000LX... 28 Logga in    
Allied Telesis AT MMC2000LX/SC
Allied Telesis AT MMC2000LX/SC - Fibre media converter - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-SC - RJ-45 / LX/SC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - TAA Compliant AT-MMC2000LX... 14 Logga in    
Allied Telesis AT MMC6005
Allied Telesis AT MMC6005 - Network extender - GigE, Ethernet over VDSL2 - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - up to 3 km AT-MMC6005-60 100+ Logga in    
Allied Telesis AT SP10LR/I
Allied Telesis AT SP10LR/I - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SP10LR/I 1 Logga in    
Allied Telesis AT SP10SR
Allied Telesis AT SP10SR - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm AT-SP10SR 64 Logga in    
Allied Telesis AT SPEX
Allied Telesis AT SPEX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-EX - LC multi-mode - up to 2 km AT-SPEX 19 Logga in    
Allied Telesis AT SPFXBD-LC-13
Allied Telesis AT SPFXBD-LC-13 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm AT-SPFXBD-LC-13 4 Logga in    
Allied Telesis AT SPLX10
Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SPLX10 46 Logga in    
Allied Telesis AT SPLX10/I
Allied Telesis AT SPLX10/I - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SPLX10/I 2 Logga in    
Allied Telesis AT SPSX
Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX AT-SPSX 100+ Logga in    
Allied Telesis AT-MMC2000/SC
Allied Telesis AT-MMC2000/SC - Fibre media converter - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multi-mode - up to 500 m - 850 nm - TAA Compliant AT-MMC2000/S... 16 Logga in    
Allied Telesis AT-PC2000/SP
Allied Telesis AT-PC2000/SP - Fibre media converter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, 100Base-X - SFP (mini-GBIC) / RJ-45 - 850 nm AT-PC2000/SP-60 100+ Logga in    
Allied Telesis AT-SP10LRA/I
Allied Telesis AT-SP10LRA/I - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SP10LRA/I 6 Logga in    
Allied Telesis Industrial Ethernet Media Converter AT-IMC2000T/SC
Allied Telesis Industrial Ethernet Media Converter AT-IMC2000T/SC - Fibre media converter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, 100Base-X - RJ-45 / SC multi-mode - up to 550 m - 850 nm AT-IMC2000T/... 2 Logga in    
Allied Telesis Industrial Ethernet Media Converter AT-IMC2000TP/SC
Allied Telesis Industrial Ethernet Media Converter AT-IMC2000TP/SC - Fibre media converter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, 100Base-X - RJ-45 / SC multi-mode - up to 550 m - 850 nm AT-IMC2000TP... 5 Logga in    
Allied Telesis Industrial Ethernet Media Converter AT-IMC200T/SC
Allied Telesis Industrial Ethernet Media Converter AT-IMC200T/SC - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km AT-IMC200T/S... 6 Logga in    
Allied Telesis Media Conversion Rack-Mount Chassis
Allied Telesis Media Conversion Rack-Mount Chassis - Modular expansion base - 2U - TAA Compliant AT-MMCR18-60 5 Logga in    
Aruba
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX, 72XX, 83XX  - New Retail J9150D 50 Logga in    
Aruba Cat5e
HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for OfficeConnect 1820; ProLiant e910t 2U; HPE Aruba 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX  - New Retail J8177D 78 Logga in    
Avaya
Avaya - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - for Nortel Passport 8683XLR  - Refurb AA1403005-E5... 4 Logga in    
AXIS
AXIS - SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC 5801-811 4 Logga in