Fibre Cables / Cables / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
     

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Allied Telesis AT-QSFP1CU
Allied Telesis AT-QSFP1CU - Network cable - QSFP+ to QSFP+ - 1 m - fibre optic AT-QSFP1CU 2 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85549 8 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85550 24 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 20 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85556 2 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85552 12 Logga in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 3 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85606 1 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85531 4 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 30 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85539 1 Logga in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 2 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85587 12 Logga in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 3 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85588 6 Logga in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85540 4 Logga in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85542 1 Logga in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 30 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85548 1 Logga in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85543 2 Logga in    
C2G LC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - ST single-mode (M) to LC single-mode (M) - 10 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85600 2 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - 62.5 / 125 micron - orange 85287 4 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - orange 85336 1 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - 50 / 125 micron - orange 85337 9 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 7 m - fibre optic - 50 / 125 micron - orange 85339 2 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - LC multi-mode (M) to SC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - orange 85320 4 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - LC multi-mode (M) to SC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 62.5 / 125 micron - orange 85256 1 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - LC multi-mode (M) to ST multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - 62.5 / 125 micron - orange 85271 1 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - SC multi-mode (M) to SC multi-mode (M) - 7 m - fibre optic - 50 / 125 micron - orange 85307 39 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - ST multi-mode (M) to ST multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 62.5 / 125 micron - orange 85208 1 Logga in    
C2G SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to SC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85525 2 Logga in    
C2G SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to SC multi-mode (M) - 7 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85526 2 Logga in    
C2G SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - ST single-mode (M) to SC single-mode (M) - 30 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85585 1 Logga in    
C2G ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - ST multi-mode (M) to ST multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM2 - halogen-free - orange 85469 1 Logga in    
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST single-mode (M) to ST single-mode (M) - 3 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85561 7 Logga in    
HPE
HPE - InfiniBand cable - QSFP (M) to QSFP (M) - 20 m - fibre optic - for HPE 841QSFP28, MCX515; InfiniBand EDR 100Gb 1-port, EDR/Ethernet 100Gb 2-port  - New Retail 834972-B27 1 Logga in