Fibre Cables / Cables / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
     

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Allied Telesis AT-QSFP3CU
Allied Telesis AT-QSFP3CU - Network cable - QSFP+ to QSFP+ - 3 m - fibre optic AT-QSFP3CU 9 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85549 100+ Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 15 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85555 21 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85550 6 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 20 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85556 27 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85551 63 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85552 3 Logga in    
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 15 m - fibre optic - duplex - 62.5 / 125 micron - OM1 - halogen-free - orange 85465 1 Logga in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85604 10 Logga in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 10 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85609 11 Logga in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 3 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85606 21 Logga in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 5 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85607 15 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85531 45 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 10 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85536 29 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85532 54 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85534 9 Logga in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85586 5 Logga in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 2 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85587 36 Logga in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 5 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85589 13 Logga in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85540 14 Logga in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 10 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85545 4 Logga in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 30 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85548 4 Logga in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85543 2 Logga in    
C2G LC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - ST single-mode (M) to LC single-mode (M) - 30 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85603 4 Logga in    
C2G LC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - ST single-mode (M) to LC single-mode (M) - 5 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85598 5 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - orange 85336 12 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 7 m - fibre optic - 50 / 125 micron - orange 85339 2 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - LC multi-mode (M) to SC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - orange 85320 3 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - LC multi-mode (M) to SC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 62.5 / 125 micron - orange 85256 3 Logga in    
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch cable - SC multi-mode (M) to SC multi-mode (M) - 7 m - fibre optic - 50 / 125 micron - orange 85307 40 Logga in