Fibre Cables / Cables / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
     

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Allied Telesis AT-MTP12-5
Allied Telesis AT-MTP12-5 - Network cable - MTP to MTP - 5 m - fibre optic AT-MTP12-5 3 5 493:-
Allied Telesis AT-QSFP1CU
Allied Telesis AT-QSFP1CU - Network cable - QSFP+ to QSFP+ - 1 m - fibre optic AT-QSFP1CU 4 1 844:-
Allied Telesis AT-QSFP3CU
Allied Telesis AT-QSFP3CU - Network cable - QSFP+ to QSFP+ - 3 m - fibre optic AT-QSFP3CU 1 2 734:-
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85549 100+ 250:-
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 10 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85554 50 477:-
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 15 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85555 13 560:-
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85550 100+ 274:-
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 20 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85556 29 622:-
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85551 100+ 301:-
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 30 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85557 2 892:-
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85552 95 348:-
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 7 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85553 52 399:-
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 15 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM2 - halogen-free - orange 85501 10 432:-
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 30 m - fibre optic - 62.5 / 125 micron - OM1 - halogen-free - orange 85467 4 657:-
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 1 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85604 28 274:-
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 10 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85609 29 430:-
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 15 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85610 24 469:-
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 2 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85605 100+ 285:-
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 20 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85611 20 508:-
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 3 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85606 23 348:-
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 30 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85612 11 643:-
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 5 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85607 34 367:-
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 7 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85608 18 379:-
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85531 46 250:-
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 10 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85536 8 477:-
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85532 37 274:-
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85533 39 301:-
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 30 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85539 1 671:-
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85534 2 348:-
C2G LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 15 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM2 - halogen-free - orange 85489 5 293:-