Home / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Kategori
Tillverkare

Filter

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Ubiquiti EdgeRouter X - Router - GigE  - New Retail ER-X 8 485:-
Ubiquiti EdgeRouter X SFP - Router - 5-port switch - GigE  - New Retail ER-X-SFP 3 757:-
Ubiquiti Unifi USG - Security appliance - 3 ports - GigE  - New Retail USG 20 1 074:-
Ubiquiti Unifi Cloud Key - Remote control device - GigE  - New Retail UC-CK 8 712:-
Ubiquiti Rocket ac R5AC-LITE - Radio access point - AirMax ac - AirMax ac  - New Retail R5AC-LITE 1 1 364:-
Ubiquiti Router EdgePoint R8 Netwerk 1Gbit, PoE #5.1  - New Retail EP-R8 1 5 329:-
Ubiquiti EdgeRouter Infinity ER-8-XG - Router - 10 GigE - rack-mountable  - New Retail ER-8-XG 2 14 972:-
Ubiquiti Unifi AP-AC Lite - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band  - New Retail UAP-AC-LITE 93 782:-
Ubiquiti UniFi Switch US-8-60W - Switch - Managed - 4 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE) - desktop - PoE  - New Retail US-8-60W 19 1 155:-
Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band  - New Retail UAP-AC-LR 100+ 919:-
Ubiquiti Unifi UAP-AC-M-PRO - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power  - New Retail UAP-AC-M-PRO 16 1 809:-
Ubiquiti Unifi AP-AC Pro - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power  - New Retail UAP-AC-PRO 83 1 459:-
Ubiquiti Unifi UAP-AC-HD - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band  - New Retail UAP-AC-HD 23 3 141:-
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 10 GigE (pack of 2)  - New Retail UF-MM-10G 7 464:-
Ubiquiti UniFi Application Server UAS-XG - rack-mountable - Xeon D-1521 - 32 GB - 4.12 TB  - New Retail UAS-XG 1 18 682:-
Ubiquiti Unifi AP-AC Lite - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band (pack of 5)  - New Retail UAP-AC-LITE-5 6 3 537:-
Ubiquiti Unifi UAP-AC-IW - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power - in wall  - New Retail UAP-AC-IW 5 867:-
Ubiquiti UniFi Switch US-48 - Switch - Managed - 48 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 2 x Gigabit SFP - rack-mountable  - New Retail US-48 1 3 792:-
Ubiquiti Unifi UAP-AC-IW Pro - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power - in wall  - New Retail UAP-AC-IW-PRO 14 1 694:-
Ubiquiti UniFi Switch US-8-150W - Switch - Managed - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop - PoE+  - New Retail US-8-150W 16 1 891:-
Ubiquiti EdgeSwitch 48 - Switch - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ + 2 x SFP - rack-mountable - PoE+  - Approved Selection ONE ES-48-500W-A1 1 7 961:-
Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-LITE - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ + 2 x SFP - rack-mountable  - New Retail ES-48-LITE 1 4 068:-
Ubiquiti Unifi UAP-AC-HD - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band (pack of 5)  - New Retail UAP-AC-HD-5 5 13 836:-
Ubiquiti Unifi UAP-NanoHD - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band - DC power - wall / ceiling mountable  - New Retail UAP-NANOHD 39 1 576:-
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP+ transceiver module - 10 GigE - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm (pack of 20)  - New Retail UF-MM-10G-20 2 3 564:-
Ubiquiti EdgeSwitch ES-16-XG - Switch - L3 - Managed - 12 x 10 Gigabit SFP+ + 4 x 10 Gigabit Ethernet - rack-mountable - AC 120/230 V / DC 16 - 25 V  - New Retail ES-16-XG 12 5 312:-
Access Point UniFi UAP-AP-PRO WiFi AC1750, PoE  - New Retail UAP-AP-PRO 83 1 459:-
UnifiSwitch 48GE ports 500W passive POE at 24P  - New Retail UBI-US-48-500W 2 8 056:-